Kariéra

​​​​​​​ilustrační foto

Chcete spolupracovat s profesionály, kteří mají již 35 let zkušeností v oblasti realit? Nabízíme vám jedinečnou příležitost!

Keller Williams je největší realitní franšízou na světě. S více než 940 pobočkami a 181 tisíci makléři v 31 zemích světa se řadí mezi nejdynamičtější realitní společnosti.

Připojte se k nám i v České republice! Hledáme realitní makléře, kteří se chtějí vzdělávat a růst společně s námi. Máme vizi, kterou chceme uskutečnit a vy nám v tom můžete pomoci. 

Našim realitním makléřům nabízíme především zázemí a nástroje pro jejich činnost. Každý z makléřů má k dispozici moderní technologie a aplikace, které využijete k rychlému zobchodování vaší nemovitosti.

Uvědomujeme si, že úspěch je závislý na tom, jak úspěšní jsou naši lidé. V centru dění společnosti je makléř. Proto svým realitním makléřům poskytujeme školící a tréninkové centrum, kde mohou rozvíjet své individuální podnikatelské schopnosti.  


Proč s námi spolupracovat ?

  • Nabízíme zajímavý provizní systém, kdy objem prostředků odváděný z provize makléře do Market Centra je zastropován.
  • Vybudujete si zajímavý pasivní příjem.
  • Možnost podílet se na řízení našeho Market Centra prostřednictvím Rady makléřů.
  • Pro svoji činnost můžete využívat zázemí Market Centra na Václavském náměstí 3.
  • Během naši spolupráce si můžete nechat své logo.
  • Nabízíme kontinuální vzdělávání, které je hrazeno Market Centrem.
  • Budete mít příležitost účasti na mezinárodních akcích Keller Williams.


Zaujala vás naše nabídka?

Přečtěte si více na našich stránkách Kariéra nebo nás přímo kontaktujte pomocí formuláře níže, případně se s námi spojte prostřednictvím Facebooku


Kontaktujte nás

*
*
*
*
lname: email:

Ovládací prvek Obrázek